Zaakceptowane przez Andreasa M. Antonopoulosa tłumaczenie kolejnego jego video - "Gorzej niż bezużyteczne - finansowa inwigilacja"

Gorzej niż bezużyteczne - finansowa inwigilacja (polskie napisy)-1HjYLPx3LFY.jpg

Przed Wami kontynuacja mojego projektu non-profit @andreas-m-videos, którego celem jest m.in. przetłumaczenie na język polski napisów do wszystkich najpopularniejszych filmów Andreasa Antonopoulosa - znanego promotora idei Bitcoina i technologii blockchain.

Poprzednim razem, do waszej dyspozycji został oddany film i napisy:

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że zarówno poprzednie jak i te napisy zostały zaakceptowane przez Andreasa:

Selection_063.png

... i są już dostępne na kanale Andreasa :)

Dzisiaj natomiast chciałbym wam przedstawić, jego nieco bardziej kontrowersyjne wystąpienie:

"Gorzej niż bezużyteczne - finansowa inwigilacja"


Wystąpienie to miało miejsce 25 listopada 2017, podczas konferencji Baltic Honeybadger w Riga Art Space, na Litwie

Upewnij się, że masz włączone napisy na YouTube:

O Tłumaczeniu

Tłumaczenie napisów do tego filmu nie było by możliwe, gdyby nie społeczność Steem. Andreas Antonopoulos przez wiele lat udowadniał, że zarobek jest dla niego sprawą drugorzędną[1]. To czemu poświęcał się natomiast najbardziej w ostatnich latach, to popularyzacja technologi opartych o blockchain.

Osoby zaangażowane w tłumaczenie jego filmów, podzielając jego wartości, chcą pomóc mu w tak ważnej dla niego rzeczy, poprzez tworzenie jeszcze bardziej przystępnych materiałów, zrozumiałych nawet dla osób nie znających języka angielskiego.

Licencja

Oryginalne video z profilu YouTube Andreasa, zostało upublicznione z licencją Creative Commons Attribution licence (reuse allowed), dzięki czemu dozwolone jest samodzielne kopiowanie takich materiałów, na przykład na potrzeby przygotowania tłumaczenia.

Nagrody za post i dotacje

Wszystkie środki zebrane przez ten post zostaną przekazane na pokrycie kosztów kolejnych tłumaczeń filmów Andreasa. Osoby nie będące jeszcze częścią społeczności Steem także mogą wesprzeć owe działania, wysyłając dowolna dotację na:

STEEM: @andreas-m-videos BTC: 1MNWekz65At8iTCdNyqRemHWhcwSeaGNFu ETH: 0x267d6e5BEb6e4529066Aef87c277105820FdaE71