Napisałem post w grupie Altcoin Polska na Facebooku i zapytałem tam, kto ma konto na Steemit. Przedstawiam wyniki :)

Selection_759.png

Na FB można znaleźć dużo różnych grup związanych z tematyką kryptowalut. Najliczniejsza jest chyba grupa Bitcoin Polska, którą prowadzi Patryk Bigaj (który też ma tu konto, ale nazwy nie pamiętam). Nazwa Bitcoin Polska dość dobrze oddaje charakter preferowanych tematów, w związku z tym, przynajmniej ja osobiście, wolę nie pisać tam na tematy innych krypto niż bitcoin.

Istnieje też natomiast grupa Altcoin Polska, dla rozmów o wszystkich alternatywnych kryptowalutach, czyli właśnie potocznych altcoinach. Do tej grupy zalicza się też Steem, więc to właśnie tam postanowiłem zadać pytanie jak poniżej.

Szczerze mówiąc liczba odpowiedzi mnie zaskoczyła, bowiem w znikąd nagle wzięli się tam:

@kryptoraport, @andzi76, @kodzin, @aditor, @takietam, @strimi, @marc3x, @radonix, @atscrew, @rozioo, @rob1, @anisso, @apismellifera, @Beatcoinpl, @blockchainn00b, @sirbeton

link do posta: https://www.facebook.com/groups/Altcoin.Polska/permalink/1549370318462077/ screencapture-facebook-groups-Altcoin-Polska-permalink-1549370318462077-1512737730706.png link do posta: https://www.facebook.com/groups/Altcoin.Polska/permalink/1549370318462077/

Jeżeli przy losowym pytaniu, nagle w okół znajduje się tylu Steemian, to wydaje mi się, że jest już nas całkiem sporo. Wiecie... na co dzień, nie każdy ma wenę by napisać jakiś post, albo też nie co dzień ma czas, by przeglądać Steemit. Fakt jest jednak taki, że masę osób przez Steemit się już przewineło i te osoby tu wracają od czasu do czasu :)

A w związku z tym, że na polskiej części pojawia się coraz więcej osób, oraz także coraz ciekawsze tematy... to powodów by do nas zaglądać też jest coraz więcej :)

Jeżęli jakichś wcześniej wymienionych loginów nie kojarzycie, poświęćcie proszę chwile na zapoznanie się z tymi osobami :)