Po polsku o tym co @wise-team wyprawia, czyli o tym, że @noisy.witness i @nicniezgrublem łączą siły!!!111jeden, jeden, jeden :)

W filmiku poniżej wspominam o dokładnie tym wpisie: [ANN] Introduction of New Witness: @wise-team, więc jeżeli nie lubisz długaśnych video a mój angielski w formie pisanej Ci nie przeszkadza, to zapraszam od razu tam ;)


Bardzo się cieszę, że w końcu mogliśmy to ogłosić. Z Bartkiem (@nicniezgrublem) od samego początku dogadywaliśmy się bardzo dobrze i osobiście niesamowicie się cieszyłem, dowiedziawszy się od niego, że jest gotów na ściślejszą współpracę :)

Projekty tworzone przez Bartka dowiodły, że jest on nie tylko uzdolniony, ale i pracowity a także przede wszystkim skuteczny. Wierzę, że nasz ścisła współpraca będzie dla wszystkich korzystna :)


Jeszcze raz zachęcając was to przeczytania oficjalnego ogłoszenia na temat @wise-team, chciałbym na sam koniec napisać tylko o technicznym aspekcie owych zmian.

Wszystkie osoby, które wspierały dotychczas nasze działania poprzez głosowanie na @noisy.witness prosimy by swój głos odwołały (to witnessowe zostanie wkrótce zdeaktywowane)... a następnie, korzystając z okazji, zastanowiły, czy chciałby by wspierać działania naszej rozszerzonej drużyny.

Jeżeli chciałbyś zacząć lub dalej wspierać nas lub którykolwiek z projektów przez nas tworzony (zerknąłeś już na tego posta linkowanego wyżej, prawda? :) )... jeżeli chciałbyś dalej nas wspierać, to prosimy Cię o oddanie nowego głosu na nasze nowe konto: @wise-team :)

Głosować na witnessów można poprzez https://steemit.com/~witnesses albo konkretnie na nas poprze ten link SteemConnect