Twoje kryptowaluty są bezpieczniejsze niż Twoje pieniądze w banku, przynajmniej bardziej niż w moim banku - ING

Życie potrafi być zabawne :) Jak pewnie pamiętacie, dwa dni temu stronę Steemit.com dosięgnął atak DDoS, co spowodowało, że strona była niedostępna.

Mam nadzieje, że czytaliście mój artykuł na ten temat, a mianowicie:

W artykule tym, tłumaczyłem rolę różnych interfejsów sieci Steem, takich jak Steemit, Busy, eSteem, Steemiz, itd.

By lepiej to zobrazować, na tapetę wziąłem akurat system banku ING - jego nowego i starego interfejsu dostępnego jednocześnie. Sądziłem, że to będzie dobry przykład - jednak nie sądziłem, że będzie on aż tak dobry!

Awaria w ING! Oddajcie mi moje pieniądze!

Dzisiaj ING postanowił zgotować taką ową niespodziankę dla swoich użytkowników. Zgadnijcie kto dzięki ING zalega dzisiaj z płatnościami za 3 faktury?

Selection_316.png

Pan poniżej informacji o awarii się uśmiecha , mi jednak tak do śmiechu nie jest. Dużo bym dzisiaj dał, za możliwość dostępu do starego interfejsu, albo nawet takiego z konsoli, przecież powinienem mieć dostęp do swoich pieniędzy! Wybaczcie mi moją roszczeniowość :(

Wymagania klienta XXI. wieku

Jeszcze 15 lat temu stałe łącze było dla niektórych luksusem. Dzisiaj nasze oczekiwania radykalnie się zmieniły. Cóż... często to nie jest kwestia tylko naszego widzimisie, lecz nie rzadko obowiązków, jakich nie jesteśmy w stanie wykonać bez technologii do których przywykliśmy... stąd pewnie takie wersje piramidy Maslowa:

https://pbs.twimg.com/media/B9kjc86IcAEI40-.png

Adopcja kryptowalut i nowoczesne standardy

Przy okazji tego wszystkiego, przypomniał mi się jeden bardzo fajny filmik Andreas Antonopoulosa, w którym to mówił, co tak naprawdę staje się standardem dla młodego pokolenia i jak z tym będą konkurować banki.